APIE SUGRĮŽIMĄ, SEKSUALINIUS PILIEČIUS, PAKSĄ IR GRUPINĮ SEKSĄ AMSTERDAME

Naglis Meilus

Sveiki. Praėjo nemažai laiko. Naglis Meilus dirbo. Po ilgų gyvenimo dilemų ir klajonių jis nutarė grįžti į Omni! Sugrįžo, kad papasakotų apie savo ir kitų seksualinius nuotykius bei išgyvenimus. Jam buvo labai sunku: internetiniai portalai atsisakė spausdinti jo straipsnius apie vyrus, kurie myli bekojes moteris, ir apie moteris, kurioms patinka mirštantys senyvi vyrai.

Būdamas gilioje desperacijoje, Naglis pora savaičių gyveno Olandijoje, savaitę lakstė po Kopenhagą, o paskui dar mėnesiui užsuko į Stockholmą susipažinti su čionykščiu kultūriniu bei seksualiniu mainstreamu ir andergraundu. Gaila tik, kad taip sunku rašyti apie seksą tinklalapiuose, kurie bijo žodžių „pussy“, „penis“, „to have sex“ ir pan. Todėl rašydamas jis kalbės eufemizmais: „įstatyti savo kaktusą į paparčių vazonėlį“, „užlieti karščiausiais bučiniais lijanų mišką“, „mano papartis jau pražydo“, „kur dingo tavo nuostabusis princas Albertas“ ir pan.

Ką gi, įstojom į Europą, o ta Europa tokia nuobodi, ypač lietuviška. Ar jums nenusibodo visokie politiniai marazmai, nuolatiniai politikų bei aukštų profesorių retoriniai išvedžiojimai ir „Omnyje“, ir bet kokioje kitoje spaudoje: „krizės pamokos“, „pilietinis išbandymas“, „politinė krizė“, „lietuviai praranda identitetą“, ta ta ta, lia lia lia? Man nusibodo. Nesu baigęs psichologijos mokslų, bet galiu pasakyti, kad tie žmogeliai dažniau galvoja apie savo kišenę ir apie tai, kaip pasipuikuoti savo tvirtakočiais „kaktusais“ prieš koleges ar studentes negu apie kažkokį abstraktų pilietiškumą. Tas abstraktus pilietiškumas jiems dažnai tik tuščia retorika. Panašiai kaip tiesiog genialus dabartinis Pakso šūkis „...pergalė nenumaldomai artėja“ (Rolandas Paksas, geniali frazė pasakyta 2004 gegužės  5 dieną). Tiesa, po skandalo su „Ievos pievom“ abstraktaus pilietiškumo gynėjams dabar gal jau ir sunkiau puikuotis kaktusais ir pievagrybiais. Koks gi ten dar pilietiškumas? Būkime piliečiai, gerbiamieji, neškime savo lijanų sodus ir savo pievagrybius į ateinančius rinkimus, išsirinkime prezidentą ir lietuvišką Europarlamentą.

Bet rimtai kalbant šiandien panagrinėkime kitokį pilietiškumą. Seksualinį. Visi tik kalba apie įprastą pilietiškumą (na, tikiuosi, žinote, ką tai reiškia), apie buvimą pilietiškais, Europos sąjunga finansuoja visokius pilietinius projektus, bet visi užmiršta, kad daug svarbesnis yra seksualinis pilietiškumas. Ne koks kitoks, bet seksualinis! Sakau Jums! Tvirtinu!

Ar žinote, kas tai yra? Ar jūs esate seksualiniai piliečiai? Galiu tvirtai pasakyti, kad merginos ir moterys, marširuojančios Sodų gatve prie stoties, yra tikros seksualinės pilietės. Jos balsuoja savo kūnu. Kasdien. Už laimingą politikų, pijarščikų, verslininkų ir profesorių Lietuvą. Garbė joms. Ir svarbiausia, kad jos pigios. Jų balsai daug nekainuoja. Bet kainos, aišku, kils, jei kils mūsų darbo užmokestis.

O tu ar esi seksualinis pilietis? Klausia ne Naglis Meilus. Klausia motina-tėvynė (namie Naglis turi neblogą rusišką plakatą su panašiu užrašu). O tu, skaitytojau, sunerimęs: kas kas, seksualinis pilietis? Dar vienas marazmas po „krizės pamokų“ ar „paksistinių išbandymų“?

Taigi: seksualinis pilietis yra tas, kuris suvokia, kad šiuolaikiniame pasaulyje aistra, seksas, malonumas, lytis yra vieni iš svarbiausių mūsų kaip piliečių bruožų! Seksualinis pilietis – tai tas, kuris dažnokai pamąsto ne tik apie Paksą ar Kirkilą, bet ir apie tai, kaip susikurti naujų malonumo, intymumo ir prieraišumo formų. Tai pilietis, kuris svarsto apie seksualinį ir lytinį teisingumą (jei nesuprantat, paaiškinsiu, svarsto apie lygias moterų, vyrų, heteroseksualų, gėjų, transeksualų ir kitokių būtybių teises). Kuris kartais pasižiūri į savo kūną veidrodyje ir pasako: ne, politologe, taip toliau nebegalima; aš per daug normalus, seniai nepatyriau jokių „iškrypėliškų“ malonumų. Turiu veikti: šiandien varysiu į „Forum Palace“ arba į „Gravity“ ir ką nors nukabinsiu. Geriau dvejas ar dvejus. Mano kūnas – mano projektas, jis tiesiog reikalauja naujų investicijų, naujų lijanų sodų ir naujų prievagrybių pievelių! Vakar buvau soliariume, mane valandą medumi masažavo nuostabus masažistas, paskui sporto salėje dvi valandas plūkiausi su savo „meilės rankenomis“ (angliškai „love handles“). Tai pilietis, kuris supranta labai svarbią tiesą: bet kokia politika yra kūniška, ir bet kokia demokratija gali teikti malonumų (fui tuos dejuojančius politikus ir profesorius, jie tikrai nėra seksualiniai piliečiai!).

Dar geriau: seksualinis pilietis arba sugeba, arba nesugeba kontroliuoti savo kūno, jausmų ir intymių santykių. Jis (ji) nuolat stengiasi parodyti, kad jis (ji) nėra kažkokia belytė būtybė, bet asmuo, kuris gali rinktis ir lytį, ir seksualinę orientaciją, ir skirtingą partnerį ar partnerę. Kuris užuot pezėjęs apie pilietiškumo nebuvimą, suvokia, kad dabartyje daugybė erotinių bei seksualinių kategorijų yra neaiškios ir kad Kokoškinas iš tikrųjų yra metroseksualus, bet tikrai pilietiškas (nors Nagliui kartais atrodo, kad jis yra labiau gėjus).

Ir dar: seksualiniai piliečiai ne tik prisitaiko prie visuomenės normų ir susitaiko su „normaliais“ malonumais, bet ir stengiasi priešintis disciplinai bei normalumui (pvz. kaip Naglis straipsnyje „Grupinis seksas Amsterdame“). Seksualiniai piliečiai turi lakią vaizduotę. Jie moka perkurti ne tik „Strekoza“ planus, bet ir juos panaudoti kaip erotinio malonumo scenarijus. Naglis šį planą panaudojo su viena pijarščike ir vienu gana žinomu verslininku (taip taip, lietuviško stiliaus grupinis, čia nėra ko pavydėti). Taigi Naglis Meilus nori pasakyti, kad politiku ar profesorium tu būt neprivalai, bet seksualiniu piliečiu būtinai!!! Tai naujas mūsų šūkis. Moterų, nelaimingų meilių ir girtų sapaliojimų specialistas Rapolas Rakalas tai gali patvirtinti. Vakar jo paklausiau asmeniškai.

Kadangi Naglis Meilus nori būti labai pilietiškas, jis vardina savo būsimų straipsnių temas: grupinis seksas Amsterdame (seksualinio pilietiškumo beieškant); kitas straipsnis apie Paksą kaip politinį transvestitą (na, tipo Paksas persirenginėja Ona Valiukevičiūte arba prezidentu). Paskui Naglis kalbins (bus tikras interviu) savo draugą Tomą, kuris yra gėjus, daug žino apie gėjų gyvenimą, nekenčia Lietuvos gėjų lygos ir, paradoksalu, yra homofobas. Na, o paskui Naglis rašys apie plastines operacijas. Jam trisdešimt dveji ir jis žada šiek tiek padailinti savo smakrą. Jis trokšta tokio anglosaksiško smakro kaip Billas Clintonas. Riebalų nusiurbti jam kaip Cicinui kol kas dar nereikia (tiesa, Naglis iš arti matė nusiurbtą Ciciną elito vakarėlyje „Forum Palace“, kai stojome į Europą, ir Rytis atrodė nuostabiai! Tiesiog nuostabiai! Naglis buvo drovus ir neišdrįso paklausti, kurioje klinikoje ši fantastiška operacija įvyko). Matot, temos virsta per kraštus, straipsniukai parašyti, tik jūs seksualiniai piliečiai, turite balsuoti, kurį išleisti pirmiausia. Naglis norėtų kada nors padaryti su jumis „meetą“ ir „chatą“ ar Sodų, ar Gėlių, ar Pylimo, ar Vingrių gatvėje. O dabar sekso ištroškę galite rašyti jo senuoju emailu naglameile@hotmail.com (žinokite, jis irgi omniseksualus kaip ir Kokoškinas) arba bartis čia pat komentuodami jo giliamintiškas blevyzgas. Tegyvuoja lijanų sodai!